Pengdong Industrial park, Shuilian Mountain, Nancheng District, Dongugan, Prowincja Guangdong
Dom

Hongkong Fenglisheng Group Company Limited

dobra jakość Dmuchawa wysokociśnieniowa na sprzedaż
dobra jakość Dmuchawa wysokociśnieniowa na sprzedaż
Cześć Eduard, Dmuchawy, które kupiłem od Goorui, spisują się bardzo dobrze. Jednostka na RAS (Recirculating Aquaculture System) pracuje 24/24 od momentu zakupu jednostek. Działa bezbłędnie. Jestem bardzo zadowolony, a moje kolejne zakupy będą z pewnością od ciebie. Robert

—— Robert Mizrahi

Cześć Eduard, pompa wykonuje doskonałą robotę. To jest na dnie zanurzenia zanurzyć się w leczeniu bydła na kleszcza. Przed użyciem kąpieli (około 5 metrów długości x 1,2 metra szerokości i 2,5 metra głębokości) mieszaninę trzeba mieszać. Dwie 40-milimetrowe linie spływają po dnie zanurzenia z 10-milimetrowymi otworami w środkach o średnicy 500 mm ustawionych pod kątem do dołu.

—— Jeff Bell

Dzięki Jason, otrzymaliśmy dmuchawy i pracują dobrze. dzięki za wspaniałą usługę, wkrótce kupimy więcej dmuchaw. Carl Nie wahaj się skontaktować się ze mną, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

—— Carl Merz

Cześć Jason, Unit jest teraz zainstalowany i działa dobrze, jesteśmy zadowoleni z doskonałej wydajności dmuchawy. skontaktujemy się z Tobą w późniejszym terminie, aby uzyskać więcej zakupów.

—— Chris Kelsey

Cześć Bobby, Twoja dmuchawa jest taka miła. Jak myślisz, jak zostaniemy twoim agentem w Wietnamie? Z poważaniem. Joseph Nguyen

—— Joseph Nguyen

Im Online Czat teraz

Hongkong Fenglisheng Group Company Limited

1 2 3 4 5 6
Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited
GOORUI nowa fabryka Nowa fabryka w Hunan recepcjonista

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Importer
Eksporter
Rynek Główny : Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Na calym swiecie
marki : GOORUI
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 12000000-15000000
Rok założenia : 2000
pc Export : 30% - 40%
Dongguan Foersheng Intelligent M & E Co., Ltd. (www.goorui.com) jest wiodącym światowym dostawcą oferującym rozwiązania dostosowane do potrzeb inteligentnego przemysłowego pola transmisyjnego.

Przestrzegając zasad stałego rozwoju, ciągłej innowacji, otwartości i współpracy, firma Foersheng skupiła się na pokonywaniu trudności technologicznych w branży pomp próżniowych i zapewniła wiele konkurencyjnych, dostosowanych do potrzeb rozwiązań, produktów i usług w przemyśle sprzętu wojskowego, przemyśle papierniczym, sprzęcie środowiskowym przemysł, etc ... Co więcej, jesteśmy zaangażowani w dostarczanie bardziej wydajnych i energicznych rozwiązań przemysłowych w celu stworzenia zielonego przemysłu, zielonej ziemi.

Z prawie 80 pracownikami, Foersheng eksportuje swoje produkty do ponad 40 krajów, a produkty są szeroko wykorzystywane w tysiącach urządzeń przemysłowych.

Posiadanie znaku towarowego w Chinach i Niemczech. Dongguan Foersheng Intelligent M & E Co., Ltd posiada certyfikaty ISO9001, CE, RoHs i wyróżnienia "National High-Tech Enterprise", "Dongguan Energy Saving Company", "Dongguan Patent cultivating Enterprise", "Dongguan Private High-Tech Enterprise "," Guangdong Private High-Tech Enterprise "itp ...

Goorui, jako główna marka FLS, pochodzi z Uniwersytetu w Hanowerze w Niemczech w 1933 roku. Dzięki podstawowym technologiom badawczym i projektowym w globalnym przemyśle pomp próżniowych, Goorui ma prawie 68 patent na technologię produkcji. Importując trójwymiarową maszynę pomiarową z Niemiec, zmodernizowany sprzęt wykończeniowy z Niemiec i Japonii, każda dmuchawa Goorui konkuruje w tym samym czasie w linii montażowej CAD. Goorui pomaga naszym klientom rozwiązywać problemy w ich aplikacji, koncentrując się na pokonywaniu trudności technicznych i tworzeniu systemu badawczo-rozwojowego każdej specjalistycznej dmuchawy.

Szczegóły kontaktu
Hongkong Fenglisheng Group Company Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Jason Pan

Tel: 86-769-3897-1709

Faks: 86-0769-3897-1699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)