Pengdong Industrial park, Shuilian Mountain, Nancheng District, Dongugan, Prowincja Guangdong
Dom

Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Wycieczka po fabryce

dobra jakość Dmuchawa wysokociśnieniowa na sprzedaż
dobra jakość Dmuchawa wysokociśnieniowa na sprzedaż
Cześć Eduard, Dmuchawy, które kupiłem od Goorui, spisują się bardzo dobrze. Jednostka na RAS (Recirculating Aquaculture System) pracuje 24/24 od momentu zakupu jednostek. Działa bezbłędnie. Jestem bardzo zadowolony, a moje kolejne zakupy będą z pewnością od ciebie. Robert

—— Robert Mizrahi

Cześć Eduard, pompa wykonuje doskonałą robotę. To jest na dnie zanurzenia zanurzyć się w leczeniu bydła na kleszcza. Przed użyciem kąpieli (około 5 metrów długości x 1,2 metra szerokości i 2,5 metra głębokości) mieszaninę trzeba mieszać. Dwie 40-milimetrowe linie spływają po dnie zanurzenia z 10-milimetrowymi otworami w środkach o średnicy 500 mm ustawionych pod kątem do dołu.

—— Jeff Bell

Dzięki Jason, otrzymaliśmy dmuchawy i pracują dobrze. dzięki za wspaniałą usługę, wkrótce kupimy więcej dmuchaw. Carl Nie wahaj się skontaktować się ze mną, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

—— Carl Merz

Cześć Jason, Unit jest teraz zainstalowany i działa dobrze, jesteśmy zadowoleni z doskonałej wydajności dmuchawy. skontaktujemy się z Tobą w późniejszym terminie, aby uzyskać więcej zakupów.

—— Chris Kelsey

Cześć Bobby, Twoja dmuchawa jest taka miła. Jak myślisz, jak zostaniemy twoim agentem w Wietnamie? Z poważaniem. Joseph Nguyen

—— Joseph Nguyen

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited
Linia montażowa
Członek zespołu produkcyjnego
CNC
Kontrola jakości
Trzy współrzędnościowa maszyna pomiarowa
Trzy Koordynator maszyna pomiarowa
Maszyna CNC
Sprzęt do testowania dmuchawy

Linia montażowa

Członek zespołu produkcyjnego

CNC

Kontrola jakości

Trzy współrzędnościowa maszyna pomiarowa

Wszystkie części zamienne będą testowane za pomocą trzech współrzędnych maszyn pomiarowych; Dokładność obróbki dmuchawy bocznokomorowej firmy Goorui to dźwignia IT4, odchylenie przetwarzania jest kontrolowane w zakresie 0,006 mm, a współczynnik gładkości powierzchni jest utrzymywany na poziomie około 0,4 μm, co może sprawić, że powierzchnia wnęki wewnętrznej będzie bardziej gładka dla zmniejszenia oporów przepływu powietrza.

Trzy Koordynator maszyna pomiarowa

Maszyna do pomiaru współrzędnych o trzech współrzędnych Dokładność obróbki dmuchawy bocznokomorowej Goorui to dźwignia IT4, odchylenie przetwarzania jest kontrolowane w zakresie 0,006 mm, a współczynnik gładkości powierzchni jest utrzymywany na poziomie około 0,4 μm, co może sprawić, że powierzchnia wnęki wewnętrznej będzie bardziej gładka dla zmniejszenia powietrza. opór przepływu.

Maszyna CNC

Sprzęt do testowania dmuchawy

 • Linia produkcyjna
  Fabryka o powierzchni ponad 6000 metrów kwadratowych i posiada 2 linie produkcyjne, czyste warsztaty wraz z dobrze kontrolowanym procesem opartym na ISO9000 zapewniają dobre wsparcie dla jakości produktu.

  Wyposażenie testowe

  Dział pakowania

 • OEM / ODM

  Zarówno OEM, jak i ODM są obsługiwane.

  Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w dostarczaniu dostosowanych rozwiązań dla naszych klientów.

  Całkowicie rozumiemy Twoje specjalne wymagania, nasz właściwy proces projektowania pozwoli Ci zaoszczędzić Twoje pieniądze i czas. Nasze zaprojektowane narzędzia do projektowania CAD / Pro-e sprawiają, że Twoja koncepcja staje się rzeczywistością.

  Dostosowany kolor malowania

 • R & D
  Zespół badawczo-rozwojowy GOORUI składa się z doświadczonych inżynierów, którzy naprawdę wiedzą, jak tworzyć standardowe i niestandardowe produkty, większość inżynierów ma doświadczenie ponad 5 lat.

  Wyposażony w zaawansowane maszyny, takie jak obrabiarki CNC, trzy maszyny pomiarowe koordynatora, zintegrowany system testowania silnika itp. ... tak jak efektywna linia produkcyjna, Goorui może spełnić Twoje wymagania i dostarczyć Ci najbardziej odpowiednie rozwiązania.

  Trening

  Zapewnimy profesjonalne szkolenia dla naszych klientów i dystrybutorów.

Szczegóły kontaktu
Hongkong Fenglisheng Group Company Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Jason Pan

Tel: 86-769-3897-1709

Faks: 86-0769-3897-1699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)