Pengdong Industrial park, Shuilian Mountain, Nancheng District, Dongugan, Prowincja Guangdong
Dom O nas

Usługa

dobra jakość Dmuchawa wysokociśnieniowa na sprzedaż
dobra jakość Dmuchawa wysokociśnieniowa na sprzedaż
Cześć Eduard, Dmuchawy, które kupiłem od Goorui, spisują się bardzo dobrze. Jednostka na RAS (Recirculating Aquaculture System) pracuje 24/24 od momentu zakupu jednostek. Działa bezbłędnie. Jestem bardzo zadowolony, a moje kolejne zakupy będą z pewnością od ciebie. Robert

—— Robert Mizrahi

Cześć Eduard, pompa wykonuje doskonałą robotę. To jest na dnie zanurzenia zanurzyć się w leczeniu bydła na kleszcza. Przed użyciem kąpieli (około 5 metrów długości x 1,2 metra szerokości i 2,5 metra głębokości) mieszaninę trzeba mieszać. Dwie 40-milimetrowe linie spływają po dnie zanurzenia z 10-milimetrowymi otworami w środkach o średnicy 500 mm ustawionych pod kątem do dołu.

—— Jeff Bell

Dzięki Jason, otrzymaliśmy dmuchawy i pracują dobrze. dzięki za wspaniałą usługę, wkrótce kupimy więcej dmuchaw. Carl Nie wahaj się skontaktować się ze mną, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

—— Carl Merz

Cześć Jason, Unit jest teraz zainstalowany i działa dobrze, jesteśmy zadowoleni z doskonałej wydajności dmuchawy. skontaktujemy się z Tobą w późniejszym terminie, aby uzyskać więcej zakupów.

—— Chris Kelsey

Cześć Bobby, Twoja dmuchawa jest taka miła. Jak myślisz, jak zostaniemy twoim agentem w Wietnamie? Z poważaniem. Joseph Nguyen

—— Joseph Nguyen

Im Online Czat teraz

Hongkong Fenglisheng Group Company Limited

1 2 3 4 5 6
Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited
GOORUI nowa fabryka Nowa fabryka w Hunan recepcjonista

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Importer
Eksporter
Rynek Główny : Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Na calym swiecie
marki : GOORUI
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 12000000-15000000
Rok założenia : 2000
pc Export : 30% - 40%

Dongguan Foersheng Intelligent M & E Co., ltd koncentruje się na projektowaniu, produkcji i sprzedaży dmuchawy bocznokanałowej i dostarcza dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania dmuchaw dla klientów.

W zależności od profesjonalnej technologii w inteligentnym przemyśle transmisyjnym, Foersheng i jej klienci dokładają wszelkich starań, aby udoskonalić sprzęt w takich branżach, jak przemysł ochrony środowiska, przemysł motoryzacyjny Nowej Energii oraz informacje elektroniczne, aby były bardziej efektywne, energooszczędne i innowacyjne.

Dzięki duchom innowacji, otwarcia, współpracy i wygranej, Foersheng i jej partnerzy biznesowi stale podnoszą standardy jakości i zbudowali system ścisłej kontroli jakości. Ciągle rozszerzają zastosowanie dmuchaw, pokonując trudności techniczne i stale badając i projektując produkty o wysokiej skuteczności i oszczędzające energię.

Szczegóły kontaktu
Hongkong Fenglisheng Group Company Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Jason Pan

Tel: 86-769-3897-1709

Faks: 86-0769-3897-1699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)